قیمت گوسفند زنده امروز در تهران با خرید آنلاین

 1. سون شیپ
 2. محصولات
 3. قیمت گوسفند زنده امروز در تهران با خرید آنلاین
گوسفند زنده
نام گوسفند و بره
قیمت قیمت روز در بازار - میادین شهرداری
شرکت سون شیپ
سال 99 - 1400
نژاد گوشتی برای کشتار
متوسط وزن 50 کیلو گرم
شهر تهران - کرج - اصفهان
شماره تلفن 09124884945

گوسفند زنده امروز در بازار تهران و کرج در مناطق مختلف متفاوت می باشد. در این بخش از سایت خرید گوسفنده 1400 و خرید بره زنده 99 توضیحاتی در رابطه با این دام در اختیار شما قرار میدهیم. همانطور که میدانید یکی از مهمترین خدمات در گروه سون شیپ مربوط به همین نوع دام کشتار می باشد. در صورتی که نیاز به خرید برای قربانی کردن در تاسوعا و عاشورا، عید قربان، نذری، دفع بلا، جشن و مراسمات و … دارید، می توانید با شماره مرکز عرضه معتبر و ذبح بهداشتی دام زنده شهرداری در ارتباط باشید.

سفارش دام زنده گوسفند و بره برای قربانی کردن و ذبح 1400 آغاز شده است. برای خرید می توانید همین حالا با شماره تلفن شعب مراکز عرضه مختلف ما در پایتخت تماس بگیرید.

قیمت گوسفند زنده

نرخ گوسفند در بازار گوسفندان تهران یکی از مهمترین عواملی می باشد که هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشیم. در حال حاضر همانطور که میدانید قیمت گوسفنده زنده امروز در شهرهای مختلف ایران متفاوت است. دلیل تفاوت این قیمت ها کاملا مشخص است. اگر بخواهیم مثالی برای شما بزنید، باید بگوییم که قیمت دام زنده در تهران با نرخ مشهد متفاوت می باشد. توجه داشته باشید که این مجموعه (سون شیپ) در حال حاضر خدمات خود را در دو شهر تهران و کرج ارائه می کند. برای آگاهی شما کاربران عزیز ما اطلاعاتی در رابطه با شهرهای مختلف همچون: مشهد، اصفهان، اردبیل، شیراز، اراک، قزوین، کرمانشاه، رشت و … در اختیار شما قرار خواهیم داد. نکته حائز اهمیت دیگر مربوط به شعبه های مختلف گوسفند فروشی ها در پایتخت می باشد. ممکن است شما تا کنون از مراکز خرید و فروش مختلفی خرید کرده باشید، بی شک شاهد کمی اختلاف قیمت بین آنها بوده اید.

شاید به جرات بتوانیم بگوییم که تمام سعی خود را کرده ایم تا گوسفنده ارزان را برای قیمت سال 1400 رقابتی برای محصولات دامی خود در نظر بگیریم. دلیل این مورد تنها مربوط به خرید مستقیم از دامدار می باشد و هیچگونه دست دلال و افراد دیگری در این مجموعه وجود ندارد. هم اکنون قیمت گوسفنده زنده 98 و نرخ سال 99 به همین صورت وارد سال 1400 خواهد شد. هر چند هر روز شاهد کمی افزایش یا کاهش قیمت ها هستیم.

خرید گوسفند زنده

قیمت بره زنده

نرخ بره در بازار گوسفندان نیز یکی از مواردی است که باید در رابطه با توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. از آنجایی که بره زنده دارای متوسط وزن کمتری نسبت به گوسفندان می باشد، اکثرا قیمت آن کمی بالاتر می باشد. برای ثبت سفارش جهت خرید بره زنده گوشتی در تهران و کرج نیز می توانید با مجموعه بزرگ و معتبر دام کشتار تماس حاصل فرمایید. یکی از تفاوت های اساسی مابین این دو مربوط به جوان تر بودن بره می باشد. همین امر سبب شده است که گوشت بسیار لذیذ تری داشته باشد. از طرفی هم بسیاری از مشتریان بر اساس نیاز شخصی خود اقدام به انتخاب این دو محصول می کنند.

در صورتی که دنبال قیمت بره زنده در قم هستید می توانید با شماره هایی که برای شما همراهان عزیز قرار داده ایم ارتباط برقرار کرده و جزئیات لازم از مشاوران ما دریافت کنید. سون شیپ مرکز گوسفند زنده ارزان با قیمت کمتر نسبت به سایر همکاران توانسته است رضایت تمامی مشتریان از جلب کند.

قیمت دام زنده گوسفند شهرداری در نمودار زیر رند شده است. به این منظور که در حد 300 / 400 تومان ممکن است اختلاف وجود داشته باشد.

خرید گوسفند زنده مستقیم از دامدار

مطمئن هستیم شما هم دوست دارید بدون هیچگونه واسطه و دلالی اقدام به خرید گوسفنده زنده کنید. وجود دست دلال در بازار علاوه بر اینکه سبب افزایش قیمت روز می شود، احتمال ناسالم و غیر بهداشتی بودن دام ها نیز بسیار بالا می باشد. زمانی که شما خرید خود را از طریق شخص دامدار انجام دهید، خیالتان از نظر سلامت و بهداشتی بودن آن راحت خواهد بود. یکی از مهمترین نکات درباره این نوع سفارش مربوط به رشد ارگانیک دام ها می باشد. بر خلاف بسیاری از مراکز عرضه در تهران شخص دامدار در مناطق مختلف ایران اعم از: آذربایجان غربی، کردستان، اردبیل و … اقدام به پرورش دادن گوسفندان می کند. پس توجه داشته باشید که از این نظر هم شما از محصولات ارگانیک بهره خواهید برد.

لازم است بدانید که تعدادی از اعضای این مجموعه در شهرستان ها و روستا ها مشغول به پرورش و پرواربندی دام ها هستند. چراگاه های این دام ها در مناطق کوهستانی می باشد که به تغذیه 100 درصد طبیعی از گیاه را دارند. همین امر یکی از تفاوت های عظیم این مجموعه با سایر مراکز خرید و فروش می باشد. اگر برای شما هم موضوع ارگانیک بودن اهمیت زیادی دارد، ما این تضمین را به شما می دهیم که بهترین نوع دام را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

قیمت گوسفند زنده

گوسفند و بره گوشتی مناسب برای کشتار

توجه: شما باید بدانید که جهت مصرف گوشت قرمز باید حتما از گوسفندان نژاد گوشتی خریداری کنید. ما بر اساس نیاز شخصی خود قصد سفارش دام گوسفند زنده داریم. طی چندین سال فعالیت مداوم در این زمینه شاهد بوده ایم که همشهریان عزیز در پایتخت و در کرج برای نیاز های مختلفی اقدام به ثبت سفارش می کنند. برخی از این موارد را در ادامه برای شما نام می بریم.

 • قربانی کردن گوسفند زنده
 • گوسفند برای عقیقه کردن (قربانی برای نوزادی که 7 روزه است)
 • ذبح دام برای مصرف گوشت قرمز (گوشت گوسفندی)
 • قربانی کردن برای دفع بلا
 • قربانی کردن گوسفند در جشن و مراسمات مختلف
 • قربانی دام زنده در تاسوعا و عاشورا (ماه محرم)
 • خرید گوسفنده زنده برای عید قربان
 • و …

همانطور که مشاهده کردید چندین مورد از دلایل خرید دام کشتار را برای شما نام بردیم. حال بر اساس نیاز خود شما باید مشخص کنید که نیاز به گوسفند نژاد گوشتی دارید تا از گوشت آن بهره مند شوید. برخلاف سایر نژادها که بیشتر برای پرورش بوده و جزو نژادهای شیری و پوستی می باشند ، بسیار مناسب تر خواهد بود.

قیمت بره زنده

قیمت هر کیلو گوسفند زنده و بره در بازار گوسفندان تهران

زمانی که شما اقدام به خرید کنید باید یک موضوع مهم را برای فروشنده مشخص کنید. این موضوع مهم مربوط به وزن است. برخلاف تصور بسیاری از مشتریان، قیمت بره زنده بر اساس وزن آن می باشد. به این صورت که نرخ روز دام برای هر کیلو گرم می باشد. پس وقتی قصد سفارش اینترنتی (از طریق تماس تلفنی) و یا سفارش حضوری (مراجعه به گوسفند فروشی و محل کشتارگاه) لازم است وزن آن را مشخص کنید. قیمت گوسفند زنده کیلویی چند است را می توانید از فروشنده بپرسید. شما برای مشخص کردن کل هزینه می توانید به راحتی قیمت هر کیلو را ضربدر وزن آن کرده تا هزینه نهایی را بدست بیاورید.

برای این منظور یک مثال برای شما در نظر گرفته اینم. اگر شما قصد خرید یک گوسفند گوشتی 50 کیلویی را داشته باشید، و قیمت روز برای کشتار 50,000 هزار تومان باشد، کافیست این دو عدد را به هم ضرب کنید. هزینه نهایی بدست آمده برای شما 2,500,000 (دو میلیون و پانصد هزار تومان) خواهد بود.

فرمول محاسبه: 50 (کیلو گرم) * 50000 (تومان) مساوی است با دو میلیون و پانصد هزار تومان.

چرا خرید دام زنده از سون شیپ

سوالی که شاید به ذهن شما هم خطور کند و ما وظیفه خود می دانیم تا جزئیات مختصری در رابطه با آن به شما بدهیم. در بالا اشاره کردیم که مرکز عرضه گوسفند در کرج و تهران بسیار زیاد می باشد. برخی از این مراکز عرضه دارای مجوز فعالیت رسمی از شهرداری هستند. اما باید به این مورد هم توجه کنید که بسیاری از آنها به صورت غیر رسمی در حال فعالیت هستند و هیچگونه مجوز شهرداری برای گوسفند فروشی ندارند. خرید از این نوع مراکز داری ریسک می باشد. دلیل این مورد هم غیر معتبر بودن آنها می باشد که امکان فروش گوسفند و بره ناسالم بسیار زیاد است.

مجموعه بزرگ و گروه گوسفند زنده سون شیپ به عنوان یکی از معتبرترین مراکز عرضه گوسفند و بره زنده با بیش از 15 سال فعالیت مداوم در این عرصه توانسته است تا جای ممکن رضایت تمامی مشتریان را جلب کند. در بخش صفحه اصلی ما نظرات برخی از مشتریان خود را برای شما قرار داده ایم. البته در صفحه هر کدام از محصولات دامی ما اعم از: گاو و گوساله زنده، گوسفند و بره، بز و بزغاله، شتر زنده، مرغ و خروس، بوقلمون شما در قسمت پایین توضیحات هر محصول می توانید نظرات کاربران را که به صورت روزانه برای ما ارسال می کنند را نیز مشاهده کنید.

قیمت گوسفند زنده در تهران

متوسط وزن گوسفند زنده

وزن گوسفنده زنده جزو اصلی ترین ملاک ها در خرید است که روی قیمت بره زنده و همچنین نرخ گوسفند تاثیر زیادی دارد. ممکن است برایتان جای سوال باشد که چطور وزن گوسفند قیمت آن را مشخص کرده و روی نرخ آن تاثیرگذار است. در بخش های بالاتر اشاره ای به موضوع قیمت ها داشتیم که گفتیم بره ها به دلیل پایین بودن وزن آنها کمی گرانتر از سایر مواردی که دارای وزن بالایی هستند می باشند. هر چند ما قصد داریم در اینجا اشاره ای به وزن بره و گوسفندان در نژادهای مختلف داشته باشیم. قبل از اینکه به بررسی متوسط وزن نژادهای مختلف داشته باشیم لازم است بدانید که عوامل زیادی وجود دارند که روی وزن گیری دام ها تاثیر گذار هستند.

از آنجایی که موضوع وزن دارای توضیحات مفصلی می باشد ما سعی می کنیم در یک مقاله کاملا مجزا این موضوع را برای شما به طور کامل باز کنیم. علاوه بر دامداران سایر کاربران و مشتریان عزیز باید به طور چشمی در یک نگاه قادر به تشخیص حدودی وزن گوسفند زنده و وزن بره زنده باشند تا در هنگام خرید مشکلی برای آنها پیش نیاید.

در مقاله ای به طور مفصل در رابطه با اینکه متوسط وزن گوسفنده زنده قیمت دام را در کشتارگاه گوسفندان تهران مشخص می کند صحبت کرده ایم. برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه محاسبه قیمت کشتارگاه و تاثیرگذاری روی نرخ دام روز می توانید در بخش وبلاگ جزئیات کامل را مشاهده کنید.

انواع نژاد گوسفندان در ایران

قیمت گوسفندان زنده برای تاسوعا و عاشورا در ماه محرم، عید قربان، نذری، جشن عروسی و … برای بسیاری از افراد اهمیت دارد. ما بالاتر به شما گفتیم که افراد به دلایل مختلف و دلایل شخصی خودشان اقدام به خرید می کنند. چندین مورد از دلایل را برای شما نام بردیم و گفتیم که برای نوع خرید ها باید از نژاد گوشتی استفاده شود. حالا وقت آن رسیده که در رابطه با نژادها مختلف در ایران آشنا شوید. به طور کلی ما گوسفندان را به سه نژاد تقسیم می کنیم که در زیر برای شما لیست می کنیم.

 • گوسفند گوشتی
 • شیری
 • پوستی

سه مورد بالا دسته بندی کلی نژادها هستند. توجه داشته باشید که حالت ترکیبی هم وجود دارد که بیشتر آنها ترکیبی هستند. به عنوان مثال ممکن است یک گوسفند هم گوشتی باشد و هم شیری که شامل دو مورد از گزینه های بالا است. در بین تمامی نژادها چندین مورد مهم که امروزه در بازار تهران خرید و فروش می شود شامل نژادهای زیر می باشند.

 • افشاری
 • مغانی
 • کردی
 • سنگسری
 • مهربان
 • و ….

مواردی که برای شما نام بردیم مناسب ترین گزینه ها برای گوسفند و بره زنده کشتار می باشند.

غلط املایی گوسفند: ‘,stkn ckni که به انگلیسی live sheep نوشته می شود.

گوسفند زنده در تهران و کرج

تفاوت قیمت گوسفند با قیمت بره

بعد از مطالعه تمامی جزئیات مربوط به این دام با وجود اینکه اشاره مختصری در بخش های مختلف داشتیم، ممکن است هنوز به پاسخ دقیق تفاوت قیمت گوسفنده زنده با بره را ندانید. این مورد می تواند به چند دلیل مختلف باشد. یکی از مهمترین آنها مربوط به میزان سود آنها برای گوسفند فروشی (البته در سون شیپ خرید مستقیم از دامدار است) می باشد. اگر یک بره 35 کیلویی را در نظر داشته باشیم میزان سود آن نسبت به یک گوسفند 50 کیلویی کمتر می باشد. از طرفی هم گوشت بره جوان، لذیذ و خوشمزه تر است. جهت ارائه خدمات ویژه برای همشهریان پایتخت نشین و همشهریان عزیز در کرج سعی داریم اختلاف قیمت این دو را بسیار پایین نگه داریم تا مشکلی در خرید گوسفند برای شما پیش نیاید.

دلیل اختلاف قیمت در مراکز خرید و فروش مختلف

اگر از چندین مرکز بازار گوسفندان تهران تا به حال خرید کرده باشید حتما شاهد کمی تفاوت بین قیمت گوسفند زنده بوده اید. بیشتر مشتریان ما در اینباره سوالاتی پرسیده اند که می خواهیم در این بخش توضیحاتی در رابطه با آن ارائه دهیم. یکی از دلایل مهم این مورد مربوط به فروشنده ها می باشد. اینکه خودشان گوسفندان را پرورش می دهند و میفروشند یا از سایر مراکز و همکاران خود خریده و اقدام به خرید و فروش می کنند. فکر می کنم با مشخص شدن این مورد متوجه دلیل تفاوت قیمت گوسفنده زنده در شعبه های مختلف شده اید. کسانی که خودشان دامدار هستند و محصولات دامی را خودشان پرورش می دهند اکثرا قیمت را کمتر در نظر میگیرند. برعکس آن برای سایر افراد است که به دلیل خرید با قیمت بالا مجبور هستند قیمت بالاتری محصولات دامی را بفروشند تا سودی برای آنها داشته باشید.

البته به این نکته هم اشاره کنیم که یک سری مراکز غیر معتبر و غیر رسمی خارج از بحث ما هستند. زیرا این نوع کشتارگاه ها به دلیل نداشتن مجوز و پروانه فعالیت در بسیاری مواقع از عدم آگاهی مشتریان سوء استفاده کرده و قیمت هر کیلو گوسفند و هر کیلو بره زنده را خیلی بالا اعلام می کنند.

نکته مهم دیگر در این همین رابطه مربوط به اعلام ارزان ترین قیمت گوسفندان در برخی از مراکز خرید و فروش دام زنده تهران می باشد که از عدم آگاهی افراد سوء استفاده کرده و وزن را غیر واقعی اعلام میکنند.

بره زنده

قیمت گوسفنده زنده در کرج و تهران

از دیگر مواردی که بررسی جزئیات آن حائز اهمیت است مربوط به مراکز خرید و فروش گوسفند زنده شهرداری در کرج می باشد. در جدول و نمودار قیمت مشخص کردیم که استان های مختلف بستگی به بازار گوسفندان خود قیمت های مختلفی را اعلام کرده اند. قیمت گوسفند زنده در تهران و کرج برای کشتار روز در کشتارگاه گوسفندان همانند سایر بخش ها توسط اتحادیه مشخص می شود. همچنین لازم است بدانید که این موضوع برای قیمت بره زنده نیز به همین صورت است. در حال حاضر در این دو شهر قیمت ها یکسان بوده و تفاوتی بین آنها وجود ندارد. با در نظر گرفتن این مورد ما این شرایط را فراهم کرده ایم تا همشهریان عزیز از نظر قیمت دام زنده روز مشکلی نداشته باشند. توجه داشته باشید ممکن است در مراکز مختلف نرخ ها را متفاوت اعلام کنند.

از کجا گوسفند زنده بخریم؟

ممکن است برای شما همچون سایر افراد سوالی در رابطه با اینکه از کجا گوسفند بخریم پیش بیاید. منظور ما در اینجا این است که چه جایی مناسب می باشد. توجه داشته باشید که شما هنگام خرید اگر به صورت حضوری به محل خرید و فروش کشتارگاه تهران و هر شهر دیگری که هستید مراجعه می کنید باید به چند نکته دقت کنید. یکی از این موارد بهداشتی بودن محیط مرکز کشتار گوسفند است. البته این روزها اکثر افراد خرید گوسفند را غیرحضوری انجام میدهند. شما می توانید برای خرید دام کشتار با شماره های درج شده در سایت سون شیپ به منظور سفارش هر نوع دام همچون گوسفند و بره در ارتباط باشید. این مجموعه تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و دارای مجوز رسمی از شهرداری می باشد که از این نظر نیز خیالتان راحت باشد.

قیمت گوسفند کیلویی چنده؟

در بخشی از توضیحات این صفحه اشاره کردیم که قیمت خرید گوسفند امروز در تهران و کرج به صورت کیلویی حساب می شود. هم اکنون روزانه شاهد تغییرات زیادی در قیمت گوسفند هستیم و ممکن است هر روز این نرخ تغییراتی داشته باشد. پیشنهاد می کنیم حتما برای اطلاع از قیمت دقیق روز با شماره های داخل سایت ارتباط برقرار کرده و جزئیات لازم را از مشاورین ما بپرسید.

مرکز خرید و فروش گوسفند و دام در تهران و کرج؟

اگر به دنبال مراکز فروش گوسفند هستید باید به شما بگوییم که تعداد کشتارگاه در سراسر استان تهران و البرز بسیار زیاد هستند. تنها تعدادی از آنها به صورت رسمی در حالت فعالیت بوده و دارای مجوز رسمی از ارگان های مربوطه می باشند. گروه گوسفند زنده سون شیپ به عنوان یکی از مراکز فروش دام زنده خدمات خود را به تمامی نقاط پایتخت عرضه می کند.

کدام مراکز خرید گوسفند معتبر است؟

به طور جزئی در بخش های مختلف توضیحات مقاله به نکات مهم مراکز دام زنده با ذبح بهداشتی و معتبر اشاره کردیم. برای معتبر و مطمئن بودن یک مرکز کشتارگاه گوسفند بهداشتی باید به نکاتی همچون داشتن مجوز و پروانه کسب، بهداشتی بودن محیط، رعایت اصول بهداشتی هنگام ذبح، اعلام قیمت روز گوسفند، عدم سوء استفاده از مشتریانی که اطلاعی در رابطه با قیمت ندارند و … که همگی در کنار هم یک مرکز خرید گوسفنده زنده معتبر و قابل اطمینان را تشکیل می دهند.

نوشتهٔ پیشین
بیماری انگل مگس گوسفند و روش درمان ( بیماری میازیس )
نوشتهٔ بعدی
گوسفند شیشک چیست؟ و مصرف گوشت آن چه خواصی دارد؟

2 دیدگاه. Leave new

 • کامران احمدنیا
  مارس 13, 2021 12:32 ق.ظ

  سلام
  فکر کنم در یک صفحه سوال پرسیدم که باید اینجا مینوشتم
  ما میخوایم یه بره با وزن متوسط بخریم. یعنی نه خیلی کوچک نه خیلی بزرگ باشه.
  لطفا حداقل و حداکثر وزن را برای من ارسال کنید.
  ممنونم از سایت خوبتان

  پاسخ
  • در این صفحه اشاره مختصری به موضوع وزن داشتیم. در بخش مطالب سایت در رابطه با این موضوع می توانید هر اطلاعاتی را بدست بیارید.
   برای ثبت سفارش هم لطفا با شماره تماس داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

شماره تماس مرکز عرضه

جهت خرید گوسفند می توانید از هر ناحیه ای که هستید با ما تماس بگیرید.

 • غرب تهران
  • 02144854425
  • 02144861201
 • شرق تهران
  • 02122301770
 • شمال تهران
  • 02122144116
 • شماره موبایل
  • 09124884945