قیمت خرید بز زنده و بزغاله زنده گوشتی 1400

  1. سون شیپ
  2. محصولات
  3. قیمت خرید بز زنده و بزغاله زنده گوشتی 1400
بز زنده

قیمت بز زنده و بزغاله زنده در تهران و کرج برای آن دسته از عزیزانی که قصد خرید این نوع دام را دارند، بسیار مورد اهمیت می باشد. بز نیز به عنوان یکی از دام های حلال گوشت که محصولات مختلف و متنوعی جهت رفع نیاز های آدمی دارد، همواره توسط انسان مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر بهره وری از لبنیات و پوست و … از گوشت این دام نیز استفاده می شود. بنا به داشتن ویژگی های خاص و خواص درمانی مختلف، افراد زیادی نسبت به خرید بز زنده تمایل دارند. در این بخش به ارائه اطلاعات کاملی در رابطه با قیمت و نحوه خرید و … می پردازیم تا بتوانید خرید مناسب و به صرفه ای داشته باشید.

بز زنده

بز نیز به عنوان یکی از جاندارانی که خدمات زیادی برای انسان دارد، در کنار سایر دام هایی همچون گوسفند و گوساله و … مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات و مواردی که از بز برای رفع نیاز آدمی مشتق می شود، بسیار زیاد است. بز ها از درجه اهمیت خاصی برای تولید شیر و پوست و گوشت برخوردار هستند. در برخی موارد، پرورش بز بسیار به صرفه تر از پرورش سایر دام ها می باشد. چرا که برخی از بز ها دارای ویژگی ها و خصوصیات ویژه ای هستند که سبب می شوند بازدهی بیشتر و در نتیجه سودآوری بیشتری برای دامدار حاصل شود.

نشانه هایی از تاریخچه اهلی شدن دام وجود دارد که اثبات می کند، بز ها از حدود ده هزار سال قبل از میلاد اهلی شده اند و در جهت رفع نیاز توسط انسان مورد استفاده قرار گرفته اند. عمر متوسط بز ها بین 10 الی 12 سال است و هر بز به صورت میانگین حدود ده سال عمر می کند. در این مدت بز ها می توانند به صورت فوق العاده ای شیردهی داشته باشند و همچنین در امر تولید مثل بسیار فعال باشند. بنابراین خرید بز زنده می تواند برای دامداران بسیار به صرفه باشد. توجه داشته باشید که قیمت بز زنده ایران نیز به نسبت گوسفندان کمتر می باشد و از این رو خرید آن بسیار به صرفه است.

قیمت بز زنده

بزغاله زنده

به بز خردسال و بچه بز نیز بزغاله گفته می شود. بزغاله ها تمامی خصوصیات و ویژگی های خود را از بز مادر و پدر می گیرند، که این مورد به نوع و ژنتیک آنها بستگی دارد. به بزغاله شیر مست و شش ماهه کهره گفته می شود. با توجه به اینکه بز ها در مناطق مختلف ایران با لهجه ها و گویش های مختلف نگهداری می شود، بنابراین در هر منطقه ای بز و بزغاله با نام های مختلف شناخته می شوند. خرید بزغاله زنده توسط دامدار در جهت پرورش و نگهداری از آن برای افزایش وزن و فروش برای کشتار صورت می گیرد و یا برای پرورش جهت تولید مثل و افزایش تعداد گله بز ها در کنار استفاده از شیر و سایر مزایا صورت می گیرد. که هر دو مورد می تواند برای دامدار سودآور و مناسب باشد.

بزغاله ها به نسبت بره ها دارای تحرک بیشتری هستند که این مورد به جنس بز ها بستگی دارد، چرا که بز ها همواره نسبت به گوسفندان فعال تر و به اصطلاح شلوغ تر هستند. تقریبا شرایط نگهداری از هر دو نوع بزغاله و بره یکسان می باشد. بنابراین در صورتی که هم بره و هم بزغاله دارید می توانید آنها را در یک مکان نگهداری کنید. نوع علوفه ای که برای هر دو نیز مورد استفاده قرار می گیرد می تواند یکسان باشد. البته می توان موارد ویژه و متفاوتی برای هر دو در نظر داشت، اما به دلیل نزدیکی شرایط نگهداری، می توان شرایط یکسانی برای هر دو در نظر گرفت.

قیمت بز زنده

عزیزانی که قصد خرید بز زنده کشتار را دارند و یا برای نگهداری و پرورش و بهره وری از مزایای بز می خواهند آن را خریداری نمایند. قبل از هر چیزی باید در کنار اطلاع از نژاد و نوع و سلامت آن، از قیمت روز بز زنده نیز مطلع باشند تا دچار ضرر نشوند و در دام افراد شیاد و سودجو گرفتار نشوند. استعلام قیمت بز زنده 99 از مراکز معتبر می تواند سبب شود تا شما بز دلخواه خود از نژاد خاص و یا با وزن مورد نظر را با بتوانید با قیمت مناسب و منصفانه خریداری کنید. عزیزانی که قصد خرید بز کشتار در تهران را دارند می توانند هر نوع بزی فارغ از توجه به نژاد آن را خریداری نمایند تا از گوشت با کیفیت این جاندار استفاده کنند.

خرید بز زنده روز برای کشتار

قیمت بز زنده 99 و 98

قیمت روز بز کشتار در تهران و کرج نیز همچون سایر دام ها در سال های اخیر و حتی هفته های اخیر همواره دچار افزایش بوده است. بز نیز به عنوان یکی از تاثیر گذار ترین و پر فروش ترین دام هایی که در مراکز عرضه دام وجود دارد، تابع قیمت سایر دام ها می باشد. اینطور نیست که قیمت گوساله زنده و گوسفند افزایش یابد و قیمت بز زنده سال 99 کاهش یابد و یا ثابت بماند. در صورت افزایش قیمت بز در بازار دام، قیمت سایر دام ها نیز افزایش می یابد به گونه ای که قیمت تمامی انواع دام ها به یکدیگر متصل و وابسته است. با توجه به تورم و گرانی نهاده های دامی و مشکلاتی از قبیل قاچاق دام و عدم نظارت دقیق بر بازار، قیمت این نوع دام نیز در سال های 98 و 99 همواره با افزایش نسبی همراه بوده است. جهت استعلام قیمت دقیق می توانید با شماره های داخل سایت در تماس باشید.

خرید بز زنده

با توجه به اینکه امروزه خواص مختلفی برای گوشت قرمز از جمله گوشت بز اثبات شده است و از نظر مزه و کیفی نیز افراد زیادی تمایل به خرید این نوع دام جهت کشتار دارند. و همچنین قیمت ین نوع دام به نسبت گوسفند پایین تر می باشد، بنابراین تمایل برای خرید بز زنده در تهران و کرج و سایر شهر ها بسیار زیاد می باشد. بز ها جاندارانی هستند که در شرایط یکسانی با گوسفندان می توانند زندگی کنند و وزنی مشابه وزن گوسفندان داشته باشند و در نهایت نیز بازدهی گوشت لاشه آنها در حد گوسفندان باشد. بنابراین با توجه به قیمت مناسبی نیز که دارند بسیار مورد توجه برای خرید جهت استفاده از گوشت هستند.

خرید این نوع دام تنها در جهت استفاده از گوشت نیست، بلکه خاصیت شیردهی در حد گاو! در برخی از نژاد ها سبب شده است تا دامداران همواره گله ای مناسب و قدرتمند از نژاد های برتر بز داشته باشند تا از طریق استفاده از شیر آنها، منبع درآمد خوبی برای خود بسازند. توجه داشته باشید که بز به عنوان جانداری همه چیز خوار شناخته می شود، در صورت بردن به چراگاه مشاهده خواهد شد که بز از هر نوع علوفه و گیاهی تغذیه می نماید و در مناطقی با پوشش گیاهی کم نیز می تواند در حد نیاز خود از علوفه استفاده نماید و دچار عوارض ناشی از کم خوراکی نشود.

بزغاله زنده

گوشت بز

یکی از با کیفیت ترین انواع گوشت ها که در میان ایرانیان نیز بسیار محبوب است و مورد استفاده بسیاری از خانوار های ایرانی می باشد، گوشت بز است. قیمت گوشت بز زنده در مقایسه با سایر دام ها نظیر گوساله و گوسفند و قیمت شتر زنده و … بسیار پایین تر است و در عین حال نیز از خواص ویژه و فوق العاده ای برخوردار است، که سایر گوشت ها فاقد این خواص هستند. عواملی نظیر خواص مناسب و داشتن مواد مورد نیاز بدن و موجود رد سایر انواع گوشت ها در کنار گرانی قیمت گوشت سایر دام ها سبب شده است تا امروزه تمایل بیشتری به خرید گوشت بز وجود داشته باشد. که البته وجود بیماری کرونا و سایر عوامل همچون اطمینان از صحت سلامت گوشت، سبب شده است تا افراد نسبت به خرید بز به صورت زنده اقدام کنند و خود شاهد سلامت بودن آن و ذبح اسلامی و بهداشتی آن باشند تا بتوانند با اطمینان خاطر از گوشت سالم آن استفاده کنند. که مجموعه سون شیپ به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز عرضه بز زنده در تهران و کرج، این امکان را برای شما فراهم کرده است.

پیشنهاد ویژه: شما می توانید در بین محصولات دامی مجموعه قیمت گوساله زنده روز را نیز بررسی کنید. در صورت تمایل به خرید این نوع دام با مشاوران ما به صورت رایگان تماس حاصل فرمایید.

مرکز خرید بز زنده در تهران و کرج

مجموعه سون شیپ به عنوان یکی از مراکز عرضه بز زنده در تهران و کرج فعالیت دارد. این مجموعه برای راحتی شما همشهریان عزیز انواع دام زنده بهداشتی اعم از گوسفند، گوساله، گاو، بره، بز و … که همگی از نژاد های خاص و ویژه هستند را برای ارائه خدمت شما عزیزان در اختیار دارد. در صورت تمایل به خرید هر نوع دام زنده از هر منطقه ای از تهران و کرج می توانید به صورت حضوری به مجموعه تشریف فرما شوید و دام مورد نظر خود را انتخاب کنید. و یا اینکه با تماس با شماره های داخل سایت دام مورد نظر خود با مشخصات اعلامی را سفارش دهید تا برای شما ارسال شود در محل کار های قصابی و کشتار آن توسط کادر مجرب مجموعه انجام گیرد.

خرید بز برای پروار بندی

با توجه به قیمت کمتر نسبت به گوسفند، توانایی شیردهی به مقدار زیاد، کم خرج بودن و … افراد زیادی تمایل به خرید این نوع دام و پرورش آن جهت پروار بندی دارند. در این رابطه باید گفت که این امر می تواند سود خوبی نصیب دامدار کند. خرید بز زنده برای پروار بندی و پرورش را می توانید از میادین عرضه دام انجام دهید. چرا که فعالیت مجموعه سون شیپ در این راستا تنها در جهت خرید بز زنده برای کشتار توسط همشهریان انجام می گیرد. عزیزانی که قصد پرورش و نگهداری بز و بزغاله را دارند می توانند با در اختیار داشتن اطلاعات کامل در این زمینه و خرید نژاد های پر بازده و مناسب، سود خوبی را برای خود به ارمغان بیاورند.

قیمت بز زنده در تهران و کرج

انواع نژاد بز در ایران

یکی از پر جمعیت ترین دام ها در سطح کشور، بز می باشد. با توجه به ویژگی های خاصی که بز ها دارند، مناسب برای پرورش در اقلیم های مختلف و زیست بوم های متنوع ایران هستند. بخش قابل توجهی از نیاز لبنیاتی کشور از طریق پرورش بز در روستا ها و ایلات عشایر برآورده می شود. نژاد های مختلف بز در ایران وجود دارد که اکثرا نژاد های خالص ایرانی هستند و در این میان نیز با توجه به واردات دام هایی با ژنتیک خاص، نژاد هایی خارجی نیز وجود دارد که مورد پرورش واقع می شوند. از جمله پر جمعیت ترین نژاد ها می توان به بز های خلخالی، پاکستانی، رائینی، بز مرخز( مرغز)، تالی، ندوشن، نجدی، عدنی و .. اشاره کرد.

بز زنده شهرداری

خرید بز زنده شهرداری نیز یکی از موضوعاتی است که مشتریان عزیز دنبال می کنند. تا از این طریق بتوانند بز مورد نظر خود را از میادین شهرداری تهیه نمایند. مجموعه سون شیپ این افتخار را دارد که با داشتن مجوز های معتبر و لازم از شهرداری، در عرصه های مختلف ارائه دام زنده همچون عرضه بز زنده شهرداری فعالیت داشته باشد و این دام را با قیمت مناسب و مصوب در اختیار مشتریان قرار دهد.

قیمت خرید بز زنده سال 99 و خرید بزغاله زنده در نژاد ها و انواع مختلف در این بخش برای آگاهی بیشتر شما عزیزان خدمتتان ارائه شد. برای خرید هر گونه دام اعم از بز و گوسفند و بره و … می توانید با شماره های داخل سایت در تماس باشید تا در سریعترین زمان ممکن، دام سالم و بهداشتی خود با قیمت مناسب و مصوب را دریافت کنید.

نوشتهٔ پیشین
قیمت گوساله زنده و گاو برای کشتار و قربانی
نوشتهٔ بعدی
قیمت دام زنده شهرداری با ذبح بهداشتی و رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

شماره تماس مرکز عرضه

جهت خرید گوسفند می توانید از هر ناحیه ای که هستید با ما تماس بگیرید.