شکایت از سایت

همانطور که میدانید سون شیپ تمامی سعی و تلاش خود را در راستای کسب رضایت مشتریان می کند. یکی از اصول سه گانه فعالیت ما احترام به اصل مشتری مداری است. همین مورد سبب شده است تا بخشی را برای شما کاربران عزیز سایت ایجاد کنیم تا در صورت داشتن هرگونه انتقاد، واخواست و شکایت بتوانید با ما ارتباط برقرار کنید.

ممکن است برای شما ایجاد همچین صفحه با وجود خدمات عالی و با کیفیت توسط سون شیپ جای تعجب داشته باشد. البته واقعا در کنار ارائه خدمات خوب نیاز به صفحه شکایت از ما نخواهد بود. اما همانطور که خدمت شما سروران گرامی عرض کردیم، برای احترام به حقوق مشتریان این مورد را وظیفه خود میدانیم که در صورت داشتن هرگونه انتقاد از مجموعه، پیام و درخواست خود را برایمان ارسال کنید.

شعار فعالیت حرفه ای ما: حرفه ای وارد شوید یا اصلا وارد نشوید است.

آنچه باید قبل از ارسال درخواست بدانید

توجه داشته باشید که شما باید با قوانین سایت اینترنتی فروش دام کشتار (7sheep.ir) آشنا باشید. وجود برخی ابهامات ممکن است برخی از مشتریان را دچار اشتباه کرده و سبب نارضایتی شود. اما اگر واقعا با نحوه فعالیت و ارائه خدمات عالی این شرکت شوید، بی شک هیچگونه ابهامی وجود نخواهد داشت. بنابراین می توانید ابتدا با شرایط و قوانین آشنا شده و سپس در صورتی که بر خلاف قوانین عمل کرده باشیم ، می توانید درخواست رو را ارسال کنید تا مورد بررسی مدیر مجموعه قرار بگیرد.

در بخش سوالات متداول در رابطه با برخی نکات مهم که برای اکثر مشتریان جای سوال بوده، تعدادی از مهمترین ها را برای شما همشهریان عزیز لیست کرده ایم که می توانید جزئیات لازم را در صفحه مربوط به مورد مطالعه قرار دهید. همچنین لازم است جهت کسب اطلاعات بیشتر نگاهی به بخش درباره ما بیندازید.

انتقادات و پیشنهاداتثبت شکایت از سایت

دوستان عزیز توجه داشته باشید که شما می توانید برای رسیدگی سریع تر به درخواست ها با شماره های درج شده در صفحه ارتباط با ما تماس حاصل فرمایید. در این صورت درخواست شما هر چه سریع تر بررسی شده و بلافاصله در صورتی که مشکلی یا موضوعی به صورت ناخواسته رخ داده باشد را برطرف می کنیم.

راه دیگر ارسال درخواست شکایت، واخواست و انتقال از طریق فرم زیر می باشد. تمامی فیلد های مشخص شده را با جزئیات کامل پر کرده و روی دکمه ارسال که در زیر فرم وجود دارد کلیک کنید.

نوشتهٔ پیشین
درباره ما
نوشتهٔ بعدی
تماس با ما
فهرست

شماره تماس مرکز عرضه

جهت خرید گوسفند می توانید از هر ناحیه ای که هستید با ما تماس بگیرید.