درباره سون شیپ

در بخش درباره ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مجموعه سون شیپ بدست بیاورید. این مجموعه با دارا بودن بیش از 15 سال فعالیت مداوم در زمینه خرید و فروش دام زنده روز مفتخر است که توانسته خدمات دام کشتار را به صورت اینترنتی برای همشهریان عزیز در تهران و کرج ارائه کند. سال ها قبل روش فروش دام به صورت سنتی سبب شده بود تا مشتریان به صورت حضوری در محل کشتارگاه حضور پیدا کنند. در حال حاضر با ارائه خدمات آنلاین از طریق سایت اینترنتی گوسفند زنده سون شیپ مشتریان گرامی می توانند تنها از طریق تماس این مجموعه اقدام به ثبت سفارش خود کنند.

تاریخچه فعالیت

شروع فعالیت مجموعه حدود سال های 82 که مربوط به دهه هشتاد می باشد است. در ابتدا روش های فروش مثل امروز نبود ، در اوایل فعالیت تنها تعداد محدودی دام همچون گوسفند برای فروش برای تهران آورده میشد. به طوری که فقط افراد کمی می توانستند خرید داشته باشند. اما امروزه افراد زیادی در این زمینه فعالیت دارند و هر کدام تا جای ممکن سعی کرده اند نیاز مشتریان خود را برطرف کنند. از آنجایی که روز به روز مشغله های کاری و کاهش زمان آدم ها زیاد شد به مراتب روند فروش انواع دام ها در تهران و کرج تغییر کرد. اولین تغییر مربوط به این بود که مشتریان نیازی نبود مسیر زیادی را طی کنند، زیرا در میادین شهرداری مناطق مختلف فروشندگانی وجود داشتند که این مشکل را برطرف کرده بود.

و اما تغییر اساسی در این زمینه به چیزی حدود 6 الی 7 سال بر میگردد که روش فروش اینترنتی و سفارش از طریق تماس صورت می گرفت. اکنون اکثر مراکز دارای وب سایت اینترنتی می باشند و از این طریق اقدام به جذب مشتری می کنند. هم اکنون مجموعه ما بعد از سال ها فعالیت به شیوه های مختلف آماده ارائه خدمات به صورت حضوری و غیر حضوری هستیم.

ماموریت

در اصل هدف ما ارائه خدمات با کیفیت و بهداشتی می باشد. فعالیت ما بر پایه اصول سه گانه مشتری مداری ، احترام به زمان مشتری، کیفیت و بهداشتی بودن می باشد. در طی تمامی این سال ها تمام سعی خود را کرده ایم تا بتوانیم تک تک مشتریان و همشهریان عزیزمان را راضی نگه داریم.

مجموعه گوسفند زنده سون شیپ آرمان ها و هدف های بزرگ و مختلفی در راستای پیشرفت و ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان دارد که روز به روز به طور مداوم استراتژی های خلاقانه خود را پیاده سازی می کند.

خدمات خرید دام زنده در تهران و کرجخدمات

در سال های ابتدایی تنها با یک نوع دام کشتار گوسفند زنده بود فعالیت خود را آغاز کرده ایم. در طی این سال ها به مراتب تعداد خدمات از یک مورد به 6 مورد تغییر کرده است. بسیار خوشحال هستیم که با وجود شما مشتریان گرامی توانسته قدم بزرگتری در راستای رفع نیاز های همشهریان پایتخت نشین و کرج برداشته ایم. همه ما به خوبی میدانیم که وجود شما مشتریان گرامی سبب شده است تا گروه گوسفند فروشی سون شیپ سر پا باشد و بهترین خدمات را با نهایت کیفیت نسبت به سایر همکاران ارائه کند.

در حال حاضر خدمات فعلی ما شامل اکثر مواردی که مربوط به دام کشتار می باشد است. در ادامه لیست کامل خدمات را برای شما قرار داده ایم.

  • گوسفند و بره
  • گاو و گوساله
  • بز و بزغاله
  • شتر
  • مرغ و خروس
  • بوقلمون

در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد برای این مجموعه می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید. با آغوشی گرم و صمیمانه پذیرای پیشنهادات و انتقادات تمامی شما مشتریان عزیز هستیم.

نوشتهٔ پیشین
خطای 404
نوشتهٔ بعدی
شکایت از ما
فهرست

شماره تماس مرکز عرضه

جهت خرید گوسفند می توانید از هر ناحیه ای که هستید با ما تماس بگیرید.