قیمت خروس زنده برای قربانی و دفع بلا سال 1401

  1. سون شیپ
  2. محصولات
  3. قیمت خروس زنده برای قربانی و دفع بلا سال 1401
مرغ و خروس زنده محلی در تهران و کرج

قیمت خرید خروس زنده برای قربانی کردن، دفع بلا و چشم زخم در میان خانوار های ایرانی بسیار مرسوم است. به طوری که علاوه بر خرید این دو مورد برای پخت و پز و بهره مندی از خواص گوشت، در مواردی با توجه به اعتقادات و رسم و رسومات موجود در جامعه، برای دفع بلا و قربانی کردن نیز خریداری می شوند. از سوی دیگر گوشت سفید مرغ و خروس مهمترین بخش سفره غذایی ایرانی را تشکیل می دهند و اکثر پخت و پز ها با استفاده از این نوع گوشت صورت می گیرد، بنابراین میران خرید و مصرف آن در سطح جامعه آمار بسیار بالایی دارد. در این بخش قصد داریم تا به ارائه مباحثی حول موضوع قیمت خروس زنده 1401 و همچنین قیمت مرغ محلی ، خرید ، مزایا و … بپردازیم، پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

لازم به ذکر است که مجموعه سون شیپ علاوه بر محصولات دامی همچون گوسفند و بره ، گاو و گوساله ، و همچنین سایر موارد در زمینه طیور زنده که شامل مرغ ، خروس ، بوقلمون، شترمرغ و … هم فعالیت می کند.

خرید خروس زنده در تهران برای قربانی کردن

نکته قابل توجهی که در این رابطه وجود دارد این است که خواسته یا ناخواسته بر طبق باور هایی که وجود دارد، بیشتر افراد خرید خروس محلی برای قربانی و دفع بلا را بیشتر به خرید مرغ ترجیح می دهند. بیشتر عزیزانی که برای مصرف گوشت سفید ارگانیک، قصد خرید طیور محلی را دارند، مرغ را انتخاب می کنند. اما برعکس، عزیزانی که برای دفع بلا و یا قربانی کردن به مناسبت خاصی قصد خرید دارند، نسبت به خرید خروس محلی اقدام می کنند. در هنگام خرید برای این مورد، نژاد خروس و نوع آن مورد توجه نمی باشد، چرا که نیت انجام این کار مهم می باشد و خروس ذبح شده نیز بنا به خواست شخصی که آن را قربانی کرده است به فقرا داده می شود.

قیمت هر کیلو مرغ و خروس زنده محلی برای قربانی

خرید مرغ زنده محلی

مقدار گوشت سفیدی که روزانه توسط افراد مصرف می شود و به صورت میلیونی در سطح کشور توزیع می شود، گوشت مرغ محلی نمی باشد و تمامی این مرغ ها و خروس ها در مرغداری ها در بازه زمانی کمی پرورش داده می شوند. با توجه به اخبار و مقالاتی که در رابطه با عدم طبیعی بودن رشد این مرغ ها و جوجه ها همواره منتشر می شود و مقالاتی که مبنی بر تزریق انواع آمپول ها در جهت رشد جوجه های موجود در مرغداری ها به بیرون درز پیدا کرده است، امروزه خانوار ها برای حفظ سلامت خود و خانواده، نسبت به خرید مرغ و خروس محلی تمایل بیشتری دارند. خرید مرغ زنده محلی امروزه رونق بیشتری گرفته است، چرا که ترس از بیمار بودن و یا ناسالم بودن و غیر طبیعی بودن گوشت مرغ های کشتار شده در بسته بندی، همواره بسیاری را به سمت خرید این نوع گوشت سوق داده است.

اهمیت مصرف گوشت سفید به صورت روزانه و در وعده های مختلف، جهت کسب مواد موجود در این نوع گوشت که برای سوخت و ساز بدن و انجام فعالیت ها لازم و ضروری می باشد، سبب شده است تا افراد تمایل داشته باشند تا نوع سالم این گوشت را مصرف کنند. همانطور که می دانید بیشتر غذا های ایرانی با استفاده از گوشت پخت و پز می شوند و در این میان گوشت مرغ سهم بیشتری را به خود اختصاص داده است. در کنار این موضوع که برای خانوار های زیادی قابل اهمیت می باشد تا گوشت سالم بدون استفاده از ترکیبات آمپولی و … را سبد غذایی خود داشته باشند، در مواردی خرید مرغ محلی برای دفع بلا و قربانی کردن نیز صورت می گیرد. که این مورد کاملا متناسب با باور های ایرانی و رسم و رسومات موجود می باشد. در هر صورت آنچه که مشخص است، موضوع افزایش تقاضا برای خرید مرغ محلی در تهران و سایر شهر ها می باشد.

قیمت مرغ زنده محلی برای قربانی

قیمت خروس زنده 1400 در تهران (محلی)

قیمت خروس زنده سیاه برای قربانی سال 99 در تهران نیز تابع قیمت مرغ می باشد. در سال 99 با توجه به مشکلاتی که برای مرغداران از جهت تامین دانه های مورد نیاز برای تغذیه سیور و گرانی ارز و در نتیجه گرانی دانه ها و کمبود کنجاله ها و … قیمت مرغ و خروس زنده محلی همواره با افزایش روبرو بوده است. در نیمه اول سال قیمت مرغ کشتار در بازار نیز با ثبات نسبی همراه بود اما با شروع نیمه دوم سال قیمت ها روند صعودی به خود گرفتند. این افزایش قیمت تنها منحصر به قیمت کیلویی برای مرغ و خروس کشتار بود بلکه سبب افزایش قیمت خروس زنده در سال 99 شده است. بیشتر خرید هایی که برای این نوع صورت می گیرد، جهت قربانی کردن برای دفع بلا و انجام مراسمات مذهبی می باشد. خرید و فروش خروس محلی زنده نیز بر اساس کیلو گرم و وزن آن نمی باشد، بلکه بر اساس معیار های موجود برای معامله این نوع پرنده صورت می گیرد.

جهت دریافت قیمت دقیق خروس سیاه سال 1401 از مرکز خرید و فروش طیور زنده سیاه رنگ محلی با شماره های درج شده در سایت می توانید در ارتباط باشید.

قیمت مرغ امروز هر کیلو چقدر است ؟

قیمت مرغ زنده سیاه در تهران و کرج به نسبت سایر شهر ها می تواند کمی بالاتر باشد. چرا که شرایط نگهداری از این سیور در این مناطق به نسبت شهرستان ها بسیار سخت تر می باشد و اصولا مرغ هایی با نژاد خاص توس افراد نگهداری می شوند. خرید مرغ محلی در تهران می تواند علاوه بر منظور استفاده از گوشت، جهت بهره مندی از تخم مرغ نیز باشد. چرا که تخم مرغ محلی دارای خواص دارویی و شفا بخشی بسیاری از بیماری می باشد. با توجه به تحقیقاتی که صورت گرفته، ثابت شده که میزان مواد مفید و پروتئین و … موجود در تخم مرغ های محلی، به نسبت تخم مرغ های بسته بندی شده که به مقدار زیاد در بازار موجود می باشد، بیشتر است.

قیمت مرغ محلی با افزایش همراه بوده است، همانطور که اطلاع دارید قیمت مرغ زنده  تا حدود 40 هزار تومان برای هر کیلوگرم افزایش داشته است. هم اکنون نیز قیمت مصوب برای عرضه مرغ در حدود 30 هزار تومان می باشد که دائما در حال افزایش و کاهش نسبی است. با توجه به این موضوعات و همچنین گرانی نهاده هایی که برای نگهداری طیور لازم است، قیمت مرغ زنده محلی در تهران و کرج نیز با افزایش همراه بوده است که جهت اطلاع از قیمت روز مرغ محلی می توانید با شماره های داخل سایت در تماس باشید. البته توجه داشته باشید که قیمت این مورد بر اساس وزن و کیلوگرم نمی باشد و مرغ های محلی بیشتر بر اساس بازه قیمت خاصی به فروش می رسند.

قیمت مرغ محلی 1401 که مربوط به طیور جهت کشتار می باشد را می توانید با شماره هایی که در سایت قرار داده شده تماس گرفته و نرخ بروز را دریافت کنید.

قیمت خروس زنده در تهران

فروش مرغ و خروس محلی در تهران و کرج

با توجه به اینکه تهران و کرج بیشترین میزان جمعیت کشور را در خود جای داده اند، بنابراین میزان تقاضا و سفارش های این گروه جمعیتی بسیار زیاد می باشد. این تقاضا برای خرید و فروش مرغ و خروس محلی در تهران نیز به قدری زیاد می باشد که سبب شده است برخی از سودجویان از این فرصت سو استفاده کرده و مرغ ها و خروس های مرغداری ها که در مدت زمان کمی به وزن زیادی رسیده اند را در قالب نام محلی به برخی از عزیزان بفروشند. بنابراین لازم است که توجه لازم را به کار بگیرید تا در دام افراد سودجو و شیاد گرفتار نشوید. بدین منظور بهتر است از سایت های معتبر و مراکز معتبر خرید های خود را انجام دهید.

آن دسته از عزیزانی نیز که قصد فروش مرغ محلی در تهران و یا فروش خروس محلی در تهران را دارند می توانند با تماس با سایت های معتبر و همچنین مراکز عرضه طیور محلی، نسبت به فروش آم اقدام کنند. مجموعه سون شیپ این افتخار را دارد تا با ارائه انواع مرغ و خروس محلی با قیمت مناسب و از نژاد های عالی و برتر، در خدمت پایتخت نشینان عزیز باشد. هر گونه خرید و فروش در این مرکز با شرط سالم بودن و قیمت گذاری دقیق و مصوب صورت می گیرد تا تمامی مشتریان عزیز از خدمات ما راضی باشند.

مرغ زنده برای قربانی و دفع بلا هر کیلو چقدر است

خرید خروس زنده محلی سیاه و مرغ سیاه

خرید خروس محلی سیاه رنگ یکی از مواردی است که بیشتر افراد به دنبال آن هستند. خروس هایی با رنگ سیاه بسیار کمیاب هستند و از سوی دیگر نیز بسیار پر طرفدار هستند. برخی بر این باور هستند که مرغ ها و خروس های سیاه دارای خواص متفاوت و بهتری نسبت به سایر رنگ ها هستند. برای مثال طبق برخی باور های موجود در جامعه، تخم مرغ، مرغ های سیاه رنگ به نسبت سایر مرغ ها دارای خواص و فواید بیشتری است. بیشتر افراد نیز تمایل به خرید خروس سیاه برای قربانی کرد دارند. با این باور که این نوع خروس می تواند برای این کار بهتر باشد.

کانال خرید و فروش مرغ و خروس محلی

امروزه راه های زیادی جهت خرید و فروش این نوع طیور پدیدار شده است، از جمله این موارد می توان به راه اندازی کانال تلگرام خرید و فروش مرغ و خروس محلی اشاره کرد. در صورتی که قصد انجام معامله خرید و فروش در سطح تلگرام را داشتید بهتر است تمامی موارد احتیاط را در نظر داشته باشید. چرا که بسیاری از کلاهبرداری ها در زمینه خرید و فروش از طریق این راه انجام می شود. جهت انجام معاملات از این قبیل بهتر است از سایت های معتبر و مراکز معتبر موارد مد نظر خود را خریداری کنید.

جهت مشاهده دیگر خدمات می توانید به بخش گوسفند زنده مراجعه کنید.

عزیزانی که قصد خرید مرغ و خروس محلی در تهران و کرج را دارند، می توانند از طریق سایت و شماره های مندرج با مجموعه سون شیپ در تماس باشند. بهترین نژاد های طیور محلی با ضمانت سلامت و با ذبح و حمل و نقل رایگان در تمامی نقاط را می توانید از این مجموعه دریافت کنید.

نوشتهٔ پیشین
گوسفند نژاد زندی ایرانی
نوشتهٔ بعدی
بیماری هیپوترمی گوساله – راه تشخیص و درمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

شماره تماس مرکز عرضه

جهت خرید گوسفند می توانید از هر ناحیه ای که هستید با ما تماس بگیرید.