قیمت دام زنده شهرداری با ذبح بهداشتی و رایگان

 1. سون شیپ
 2. محصولات
 3. قیمت دام زنده شهرداری با ذبح بهداشتی و رایگان
دام زنده شهرداری

دام زنده شهرداری با قیمت مصوب را می توانید به جای مراجعه به میادین شهرداری از طریق مجموعه سون شیپ خریداری نمایید. خرید در مراکز عرضه دام زنده بهداشتی توسط بسیاری از پایتخت نشینان انجام می شود و از این رو بیشتر افراد تمایل به خرید گوسفند زنده شهرداری دارند. با این تصور که خرید از این روش می تواند هزینه کمتری برای آنها داشته باشد. نظارت های شهرداری در این میادین بر خرید و فروش طیور و انواع دام کشتار می تواند دلیل افراد بر تمایل به خرید از این مجموعه ها باشد. اما امروزه مجموعه ها و مراکز مختلفی برای فروش دام کشتار روز وجود دارد که خدمات متنوعی ارائه می دهند و در کنار میادین شهرداری در حال فعالیت و رقابت هستند.

خرید دام زنده شهرداری در تهران و کرج

یکی از مراکزی که بر میزان عرضه و موارد دیگری همچون قیمت و نوع قیمت گذاری و … نظارت دارد، شهرداری و اتحادیه تعیین نرخ دام کشتار می باشد. در همین راستا میادین مختلفی در نظر گرفته شده است تا قیمت گوسفند زنده شهرداری با نظارت و با استفاده از تعرفه های مصوب شده، برای هر کیلوگرم مشخص شود. اصولا میادینی که به صورت گسترده در مناطق مختلف تهران و کرج برای ارائه دام وجود دارند، مکان هایی تعیین شده از سوی شهرداری هستند که به صورت قراردادی در اختیار افراد مختلف قرار می گیرد. در این میادین، تعرفه و قیمت دام زنده شهرداری با نظارت مستقیم همین سازمان در راستای تنظیم قیمت و جلوگیری از سو استفاده سودجویان صورت می گیرد.

مرکز عرضه دام زنده شهرداری

در سال های قبل، افراد برای خرید دام کشتار و اخذ نرخ دام زنده و سایر دام ها همچون گوسفند و بره، بز و بزغاله، گاو و گوساله، مرغ و خروس، شتر و … باید به میادین شهرداری مراجعه می کردند. چرا که اصولا این مراکز عرضه بهداشتی به عنوان نقاط معتبر و آشنا برای خرید و فروش دام، شناخته می شدند. در ادامه با توجه به افزایش جمعیت و در نتیجه نیاز روز افزون تقاضا برای خرید گوشت قرمز (گوشت گوسفندی و گوشت گوساله)، مراکز دیگری با داشتن مجوز های لازم جهت فعالیت تاسیس شده است. تا افراد بتوانند به راحتی دام مورد نظر خود را در هر نقطه ای از تهران و کرج خریداری نمایند. هم اکنون با وجود مراکز عرضه دام زنده شهرداری همچون مجموعه سون شیپ، می توانید خریدی امن و سریع بدون نیاز به مراجعه حضوری نیز داشته باشید.

گوسفند زنده شهرداری

تصور برخی از افراد از شنیدن آدرس مرکز عرضه دام زنده شهرداری این است که این دام ها توسط سازمان شهرداری برای فروش در نظر گرفته می شود، در حالی که اینگونه نیست. این میادین اکثرا متعلق به شهرداری هستند و در اصل در اختیار افراد مختلف قرار می گیرد، افراد و فروشنده های مختلف و خریداران از هر نقطه ای می توانند با مراجعه به این مرکز، جهت اخذ قیمت دام کشتار روز و خرید حضوری، اقدام کنند. بیشترین میزان خرید و فروش در این مراکز متعلق به انواع گوسفندان ایرانی، گوساله زنده، بز زنده و … به مراتب خرید و فروش می شوند. با توجه به همین موضوع، بیشتر نام گوسفند زنده شهرداری برای این مرکز، مد نظر قرار می گیرد.

دام زنده

خرید گوسفند زنده شهرداری با توافق ما بین دو طرف معامله یعنی خریدار و فروشنده صورت می گیرد. در این مرکز فروشندگان زیادی وجود دارند که انواع نژاد های گوسفند و بره و سایر دام ها را برای فروش در اختیار دارند. گوسفندان با نژاد و وزن و سن مختلف را می توانید در بخش های این میادین مشاهده کنید. قیمت های موجود در این میادین با نظارت شهرداری اعلام می شود و قیمت روز دام زنده شهرداری برای هر روز کاری در نظر گرفته می شود. توجه داشته باشید که با توجه به نوسانات قیمت امروزه نظارت و توجه کمی از سوی مراکز معتبر و قیمت گذار بر این میادین صورت می گیرد.

قیمت دام زنده شهرداری کیلویی چقدر است

قیمت گوسفند زنده شهرداری با توجه به نوسانات روز و مقدار قیمتی که از سوی مراجع مربوطه تعیین می گردد، مشخص می شود. این قیمت دائما در حال نوسان و تغییرات می باشد چرا که قیمت ارز که کاملا بر قیمت نهاده های دامی موثر دائما در حال افزایش و کاهش است. همین موضوع در کنار مواردی همچون قاچاق دام و کمبود و یا فراوانی گوشت قرمز و … سبب می شود تا نرخ مشخصی برای خرید و فروش در هر روز در دست نباشد. تعیین نرخ دام کشتار روز توسط اتحادیه و شهرداری می تواند در مواردی بالاتر از قیمت مراکز عرضه دام در سایر مناطق باشد. چرا که درصد هایی برای خرید و فروش در این میادین از سوی افرادی اخذ می شود که سبب افزایش قیمت دام می شود.

بهترین راه برای انجام خریدی به صرفه و دقیق، استعلام قیمت از مراکز مختلف عرضه دام و همچنین استعلام قیمت روز دام زنده شهرداری تهران و کرج می باشد. با مقایسه این دو و شرایط خرید و خدماتی که ارائه می شود، می توانید خریدی به صرفه و مناسب داشته باشید. توجه داشته باشید که خرید از این میادین به صورت حضوری انجام می گیرد و باید به یکی از مراکز مراجعه کنید. اصولا نرخ دام در این میادین به نسبت سایر مراکز بالاتر می باشد.

خرید دام زنده در تهران و کرج

آدرس مرکز عرضه دام زنده شهرداری تهران

دوستان زیادی به دنبال خرید از این مراکز و در نتیجه دنبال آدرس مرکز خرید و فروش گوسفند زنده شهرداری هستند، تا بتوانند دام مورد نظر خود را از این مراکز تهیه نمایند. همانطور که گفته شد قیمت در این مراکز کمی بالاتر از قیمت سایر مراکز عرضه دام زنده در سطح تهران و کرج می باشد. از سوی دیگر، برای خرید باید حتما مراجعه حضوری داشته باشید، چرا که خرید از طریق اینترنت و سفارش تلفنی وجود ندارد. همچنین خدماتی همچون حمل و نقل، قصابی و تمیز کردن دام در صورت ذبح، در این محل به صورت رایگان نخواهد بود و باید برای دریافت این خدمات نیز هزینه ای پرداخت کنید. این در حالیست که در مجموعه سون شیپ علاوه بر امکان خرید حضوری، امکان خرید از طریق سایت اینترنتی به صورت آنلاین و تماس نیز وجود دارد تا مشتریان عزیز به راحتی بتوانند دام مورد نظر خود را سفارش دهند. خدمات قصابی و ذبح و حمل و نقل نیز بر عهده مجموعه می باشد و کاملا رایگان صورت می گیرد.

برخی از مراکز و شعبه های سون شیپ عبارتند از:

 • منطقه حکیمیه
 • مرکز کشتار حکیمیه
 • آزادگان
 • افسریه
 • منطقه 18
 • منطقه 15
 • سلطان آباد
 • اسلامشهر
 • مرکز عرضه دام قائم
 • خاوران
 • پوشش چهار بخش اصلی (غرب، شرق، جنوب، شمال)

در هر جایی از شهرهای تهران و کرج هستید به راحتی می توانید با شماره تماس مرکز عرضه دام کشتار بهداشتی و معتبر ارتباط برقرار کنید. ما سفارش شما را در سریع ترین زمان ممکن درب منزل تحویل خواهیم داد.

گوساله زنده شهرداری با نرخ روز

کیفیت خدمات دام کشتار

برای همه ما مهمتر از هر چیزی موضوع کیفیت می باشد. حتی بسیاری از افراد حاضر هستند در قبال پرداخت هزینه بیشتر خدمات با کیفیت و عالی دریافت کنند. بنابراین نکته حائز اهمیت در این بخش مربوط به نکات بهداشتی و اطلاعاتی در رابطه با محل کشتارگاه خواهد بود. از طرفی گوشت خالص گوسفند ذبح شده به دلیل استفاده از بهترین نژاد گوسفندان گوشتی بالاتر می باشد. ما همانطور که گفتیم در بخش های مختلف فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و شعبه های زیادی در سراسر مناطق مختلف داریم. شما مشتریان گرامی می توانید در هر ساعت از شبانه روز حتی در روزهای تعطیل با مشاوران و مدیر خرید و فروش کشتارگاه تماس بگیرید.

خرید دام بهداشتی برای مصارف مختلف

در حال حاضر در کشور ایران انواع دام ها را برای مصارف و نیاز های مختلفی تهیه می کنند. بی شک شما هم بر اساس نیاز خود قصد دارید اقدام به تهیه یکی از خدمات مجموعه ما کنید. قصد داریم تا توضیحاتی پیرامون همین موضوع خدمات شما ارائه دهیم و بگوییم که از این خدمات برای چه نوع مواردی می توانید استفاده کنید. برخی از این موارد شامل: دام زنده برای عید قربان، عقیقه، مصرف گوشت قرمز روزمره (گوسفندی و گوساله)، قربانی کردن، نذری، قربانی در مراسمات ( جشن ها، عروسی ها و …)، قربانی در روزهای تاسوعا و عاشورا که مربوط به ماه محرم می باشد. بنابراین لازم است بدانید که محصولات دامی سون شیپ برای هر نوع مصرفی مناسب بوده و با خیال راحت می توانید از این مرکز عرضه بهداشتی و معتبر خرید خود را انجام دهید.

قیمت دام زنده

قیمت دام زنده شهرداری به روز در بازار را همراه با بررسی عوامل تاثیرگذار در نرخ دام خدمت شما توضیح دادیم. هم اکنون با استفاده از اطلاعاتی که در این بخش در اختیار شما قرار دادیم، می توانید به راحتی از طریق مرکز عرضه دام کشتار تهران و کرج سفارشات خود را ثبت کنید. جهت سفارش دام مورد نظر با وزن متوسط و هزینه مناسب (ارزان) می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن، سفارش خود را دریافت کنید.

منبع: https://hisheep.ir/دام-زنده-شهرداری/

نوشتهٔ پیشین
قیمت خرید بز زنده و بزغاله زنده گوشتی 1400
نوشتهٔ بعدی
مقایسه گوسفند شال و گوسفند افشاری، کدام نژاد بهتر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

شماره تماس مرکز عرضه

جهت خرید گوسفند می توانید از هر ناحیه ای که هستید با ما تماس بگیرید.